Genel

Kum Temizlemeye Son! En Çok Tercih Edilen Otomatik Kedi Tuvaleti Tavsiyeleri

cat-banner-2

Evcil hayvan dostlarımızın en sevilenlerinden olan kediler için hijyenin ne kadar önemli bir konu olduğunu herkes çok iyi bilir. Hem hijyen hem de sağlık açısından oldukça elzem olan kedi tuvaleti konusunda en temiz ve en teknolojik tercih otomatik kedi tuvaletleridir. Eğer kediniz için en iyisini istiyorsanız bu içeriğimizde kum temizleme derdinizi ortadan kaldırarak son derece temiz bir tuvalet ortamı sağlayan akıllı otomatik kedi tuvaleti Cat Corner’dan söz edeceğiz. Oldukça avantajlı olan bu son teknolojik akıllı kedi tuvaleti hem sizin hem de patili dostunuzun hayatını değiştirecek!

Hem Şık Hem Rahat 

Oldukça şık ve modern bir tasarımı olan Cat Corner aynı zamana kullanımı rahat ve konforlu bir üründür. Banyonuza, tuvaletinize veya kedi odasına rahatlıkla bu ürünü yerleştirebilirsiniz. 

Bunun dışında kediler için kapalı ve mahrem bir alanda tuvalet yapmak çok önemli olduğundan tasarımda bu unsur da göz önünde bulundurulmuş. 

Geniş iç haznesi de başka bir rahatlık unsurudur. 15 cm yükseklik, 24,5 cm çapında giriş bölümü kedinizin rahatlıkla tuvaletini kullanmasını sağlayacak şekilde planlanmış. 

Yüksek Hijyen 

Akıllı otomatik kedi tuvaleti Cat Corner kediniz tuvaletini yaptıktan sonra kendi kendini anında temizler. Böylece kediniz tekrar tuvalete geldiğinde tertemiz bir kumla karşılaşır. Kedinizin stresini azaltacak olan bu unsur aynı zamanda siz evde yokken de çalışarak her daim ortamı tertemiz tutar. 

9 Litrelik yüksek toplama kapasitesi sayesinde Cat Corner 15 güne kadar kesintisiz çalışma vaadi sunmaktadır. 

Kolay Temizlenme Özelliği 

Her ne kadar uzun süreler temizlik gerektirmese de elbette ki Cat Corner’ın da temizlenmeye ihtiyacı var. Ancak tasarımcılar tuvaleti minimum efor harcayacak şekilde kolayca temizlemeniz için her detayı düşünmüş. 

Ürünü kolayca kirli haznesini sökerek temizleyebilir ve hemen kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Sessiz Çalışma Özelliği 

35 desibellik düşük çalışma sesi ile ürünün motoru piyasadaki en sessiz çalışan kedi tuvaletlerinden biridir. Bu ses seviyesi ne kedinizi ne de sizi rahatsız etmez. 

Koku Yaymaz 

Kedi tuvaletleri ile ilgili en temel sorunlardan biri etrafa yayılan kötü kokudur. Bu sorunu da düşünerek ortadan kaldıran tasarımcılar sayesinde Cat Corner koku yayılımını önlemektedir. İyonik koku giderici özelliği olan cihaz etrafa hoş olmayan koku yayılımını üst düzey performansı ile önler. 

Tuvalet Sağlığı Takibi

Kedinizin dışkılama alışkanlığı ve durumu üzerinden sağlık durumu hakkında bazı bilgiler edinmek mümkün. Kedinizin kilo durumu ve dışkılama alışkanlığını takip ederek bir problem olup olmadığını bu cihaz ile anlayabilirsiniz. Dışkının katılık durumu ile ilgili ise sık sık gözlem yapabilirsiniz. 

Uzaktan Kontrol İmkanı 

Evde olmadığınız zamanlarda Cat Corner’ı uygulama üzerinden akıllı cep telefonunuz ile kontrol edebilirsiniz. Bu sayede dışarda olduğunuz zamanlarda kediniz için endişelenme düzeyiniz azalır. 

Gelişmiş Sensör 

120 derece görüş açısı olan ürünün sensörleri ile kediniz yaklaştığında ürün çalışmayı otomatik olarak durdurur. Bu gelişmiş çözüm kedinizin güvenliğini sağlamak için düşünülmüştür.