vision akıllı çocuk saati 3

Yeni Nesil Vision Akıllı Çocuk Saati İle
Çocuğunuz Artık Güvende.

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle birlikte, çocuklarımızın güvenliği konusundaki endişelerimiz de artıyor. Endişelenmeyin, çünkü Vision Akıllı Çocuk Saati, çocuğunuzun güvenliğini takip etmenin ve iletişimde kalmanın yepyeni bir yolunu sunuyor.

vision akıllı çocuk saati 2

Saatleri Çocuğunuzun
Güvenliğine
Ayarladık

Vision Akıllı Çocuk Saati, GPS, Wi-Fi ve LBS teknolojilerini kullanarak çocuğunuzun anlık konumunu takip etmenizi sağlar. Böylece, okuldan çıkarken, spor yaparken veya arkadaşlarıyla vakit geçirirken çocuğunuzun güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Selfie Çekimi,
Renkli Dokunmatik Ekran

Peki çocuğunuz saatiyle biraz eğlence mi istiyor? Onun için bir de selfie özelliği var. O, keyifle selfie çekerken siz de fotoğrafları istediğiniz zaman Bilicra Care uygulaması üzerinden görebilirsiniz. Zevkler ve renkler tartışılmaz. Bu yüzden Vision Akıllı Çocuk Saatin dokunmatik özelliğiyle çocuğunuz istediği renkli ekranı seçebilir.

vision akıllı çocuk saati
vision akilli cocuk saati 1 a

Akıllı Saat,
Akıllı İletişim

Vision Akıllı Çocuk Saati, sadece konum takibi ile sınırlı kalmaz; aynı zamanda çocuğunuzun saate entegre edilmiş telefon özelliği sayesinde sadece belirlediğiniz numaralara arama yapmasına ve mesaj göndermesine olanak tanır. Bu, çocuğunuzla kolayca iletişim kurmanızı sağlar.

Güvenli Sınırlar
İçinde Özgürce

Okul, ev veya park gibi güvenli bölgeler belirleyerek çocuğunuzun bu alanlardan ayrıldığında anında bildirim alabilirsiniz. Bu özellik, çocuğunuzun belirlenen güvenli sınırlar içinde kalmasına yardımcı olur.

Vision Akıllı Çocuk Saati
Teknik Özellikler
İşlemci MTK 2503, 260MHz
Kamera 0.3 MP
Ekran 1.3” Renkli Dokunmatik IPS
Çözünürlük 240 x 240 piksel
Ağırlık 38 gr
Simkart Nano
Bağlantı 2G / 4,5G (Operatör alt yapısına göre değişiklik gösterebilir.)
Konum Modu GPS/LBS/WiFi/AGPS
Pil 450 mAh.
Sıvıya Dayanıklılık IP67
Hafıza Ram : 32MB, Rom:32MB
Boyut 52.9*445*15mm
Çalışma Süresi 24-48 saat (Güç tasarruf modunda)
Sar Değeri 0.061W/kg (yüz), 0,631W/kg (bilek)

Tarzını Yansıtan

Renk Seçenekleriyle

Bilicra Care Uygulaması
Bilicra Care ile

Çocuk güvenliği ve ebeveyn kontrolü İçin konum takip imkanı

Bilicra Care, çocuk güvenliği ve ebeveyn kontrolü için konum takip imkanı ve istediğiniz zaman çocuğunuz ile iletişime geçebilmenizi sağlayan bir uygulamadır.