Hydra

Hydra Akıllı Su Pınarı
Hydra Evcil Hayvan Akıllı Su kabı

UVC Sterilizasyon Teknolojisi

Son teknoloji ultraviyole floresan lambalar ile en iyi dostlarınızın içtikleri suyu tamamen temizleyin. UVC teknolojisi suyun içinde bulunan bakterilerin %99,7’sini yok ediyor. Onların sağlığı bizim için her şeyden önemli. Sizler de Hydra’yı seçin ve onlara hak ettiği değeri gösterin!

SESSİZ ÇALIŞAN TASARIM – 40dB

3 Aşamalı Filtreleme

Evcil hayvanlarınızın içtiği suyun yumuşak içimli olması ve yabancı maddelerden ayrılması artık çok kolay. Akıllı su pınarı, bünyesinde bulunan 3 aşamalı filtreler ile hem zararlı iyonları yok ediyor hem de suyun içinde bulunan büyük küçük tüm yabancı maddeleri süzüyor. Dostlarınızın tamamen temiz ve oldukça yumuşak bir su içmelerini sağlayın.

KOLAY DEĞİŞTİRİLEBİLİR FİLTRE VE SU POMPASI

KOLAY TEMİZLENEBİLİR

Hydra Evcil Hayvan Akıllı Su kabı
Hydra Evcil Hayvan Akıllı Su kabı

2 lt Su Kapasitesi

Geniş haznesi ve 2 litre su kapasitesi ile onları asla susuz bırakmayın. İster kedi ister köpek fark etmez, Hydra akıllı su pınarı onlara günlerce taptaze ve lezzetli su verecek. Evde olmadığınızda, onların sürekli olarak sağlıklı su içmesini istiyorsanız, bunu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken hazneyi su ile doldurmak. Kalanını bırakın su filtresi halletsin.

Suyun Saflık Derecesini Gösterir

Akıllı ev aletleri uygulamanız sayesinde küçük dostlarınızın içtiği suyu her zaman kontrol edin. Hazneye koyduğunuz suyun yeterince temizlenip temizlenemediğini bilin ve onların sağlığını her daim koruyun. Filtrelerin ömrünü ve cihazınızın performansını kendi gözlerinizle görün. Artık onlara verdiğiniz suyun içinde neler olduğunu en küçük ayrıntısına kadar bileceksiniz.

UZAKTAN KONTROL

Hydra Akıllı Su Pınarı
Hydra Akıllı Su Pınarı

Fonksiyonel Led Gösterge

Sabahları işe gitmeden önce kolay bir şekilde su seviyesini kontrol edebilirsiniz. Su seviyesi azaldığında telefonunuza gelecek bildirimlerle, artık en yakın yoldaşlarınız sağlıktan uzak kalmayacak. Sizler de onlara bu konforlu yaşamı sunmak; onları temiz, kaliteli ve sağlıklı su ile beslemek istemez misiniz?

PARÇA DEĞİŞİM UYARISI

Teknik Özellikler
Malzeme ABS
Boyut 210mm x 185mm x 183mm
Ağırlık 1.260gr
Güç Girişi DC 5V 2A
Depolama 2 Litre
Bağlantı Wi-Fi (2,4 GHz)
UV-C Dalga Boyu 253.7nm
Çalışma Sesi 40 dB
Çalışma Sıcaklığı 0 ℃ –40 ℃
Çalışma Nemi % 10 – % 90 yoğuşmasız
Depolama Nemi % 5 – % 75 yoğuşmasız
Depolama Sıcaklığı –10 ℃ –70 ℃
Kablo Uzunluğu 1.2 metre (micro usb)