Bilicra Akıllı Teknoloji Uzmanı

Hakkımızda

Bilicra markası, insan hayatını kolaylaştıran yeni nesil teknolojiler ve akıllı teknolojik ürünler üretmek üzere İzmir’de kurulmuştur. Ege Üniversitesi Bilim Teknoloji Uygulama ve Araştırma Merkezi bünyesindeki Kuluçka Merkezinde AR-GE çalışmalarına başlayan firmamız, kuruluş tarihinden itibaren yeni nesil teknolojilerde ülkemizde sektöre yön veren global bir marka olmak vizyonuyla faaliyetini sürdürmektedir.

 

Üretim ve ARGE çalışmalarında Nesnelerin İnterneti (IoT) alanında yoğunlaşan firmamızı daha iddialı hale getirmek için genç, dinamik ve yenilikçi ekibimiz ile kendimize ait donanım ve yazılımları geliştirmeye devam etmekteyiz.  Sürekli gelişim ve müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız müşteriyi merkeze koyan yüksek kalitede satış ve satış sonrası hizmet ile iddiasını sunmaktadır.

Misyonlarımız doğrultusunda operasyonel kabiliyet ve kapasitemizi kariyer hedeflerimiz yönünde geliştirerek fikrin ürünleşinceye kadarki tüm süreçlerini etkin bir şekilde takip ediyoruz. Yaratıcı, genç çalışkan insan gücümüzü sürekli geliştiriyor ve destekliyoruz. Global ölçekte güçlü bir tedarik zinciri ve dağıtım organizasyonu gerçekleştiriyoruz. Markamızı kategorisinin en sevilen yerli markası haline getirmek için çalışıyoruz ve iddialıyız. 21 yıldır hazırlanan “Türkiye Bilişim Sektörünün İlk 500 Şirketi” sıralamasında firmamız “TR Merkezli Üretici – Yazılım – Mobil Uygulamalar” başlığında Türkiye 10.’su, “TR Merkezli Üretici – IoT ve M2M” başlığında Türkiye 5.’si seçilmiştir.  Firmamız TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi, 9001 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası, TS EN8S027001 Sertifikasına sahiptir.