Moby

Moby Akıllı Robot Süpürge
Moby Akıllı Robot Süpürge

Vakum süpürme ve
ıslak mop özelliği

Moby, evinizin en marifetli ürünü olmaya hazır.
Temas ettiği yüzeydeki tozu 2200 Pa’lık ultra emiş gücü ile hızlıca vakumlar.
Mop temizlik modu ile farklı zemin koşullarına uyum sağlar. 4 farklı seviye ile su akışının kontrolünü tercihinize göre belirleyip su ile temas eden yüzeylerinizin aşınmasını engelleyebilirsiniz.

MOP TEMİZLİĞİ

2200 PA ULTRA EMİŞ GÜCÜ

Lazer Teknolojisi İle haritalandırma

Moby, lidar sensörlü haritalandırma sistemi sayesinde temizleme yolunu çıkararak eş zamanlı oda haritası oluşturur. Lazer mesafe sensörü 360° derecelik tarama işlemi sağlar. Lidar sensör ile üretilen koordinat sistemi, eğim, dönme açılarını belirler ve kusursuz bir temizlik için ulaşılmadık alan bırakmaz. Üzerinde bulunan kızılötesi sensörler ile merdiven boşlukları gibi yükseklik değişimlerini algılar, düşmenin önüne geçer.

GERÇEK ZAMANLI HARİTALAMA

Moby Akıllı Robot Süpürge
Moby Akıllı Robot Süpürge

3 Aşamalı
Hepa12 filtreleme sistemi

HEPA 12, astım ve alerjik belirtilere neden olan ince toz partiküllerini yakalayabilen filtreleme teknolojisi ile 0,3 mikron boyutunda toz parçacıklarının en az %99.5’inin havaya karışmasını önler. Yıkanabilir filtre özelliği sayesinde uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz.

HEPA 12 FİLTRELEME TEKNOLOJİSİ

Sanal Bariyer ile
temizlik alanını siz belirleyin

Sanal bariyer, robotunuzu girmesini istemediğiniz alanlardan uzak tutar, temizlemesini istediğiniz alanlara akıllı geçiş sağlar.

BÖLGE YASAKLAMA ÖZELLİĞİ

UYGULAMA İLE KONTROL

Moby Akıllı Robot Süpürge
Moby Akıllı Robot Süpürge

Pil Optimizasyonu ve
akıllı çalışma süresi

5200 mAh kapasiteye sahip olan Bilicra Moby, 3 saat aralıksız çalışma süresi sunar. Pil azalması durumunda şarj ünitesine otomatik olarak geri döner. Pil kapasitesini doldurduktan sonra temizliğe kaldığı yerden devam eder. Moby ile hiçbir komut yarım kalmaz.

OTOMATİK ŞARJ

Sade ve Slim Tasarım ile temizliğin en şık hali

Kullanıcı ihtiyaçlarını kolaylık