Aura

Kötü Kokulara Son!
Geliştirilmiş ozon teknolojisi sayesinde
kötü kokulardan kurtulun.

Aura Koku Giderici

Aura Koku Giderici, evcil hayvan sahipleri için özel olarak tasarlanmış, ozon teknolojisi içeren bir koku giderme cihazıdır. Bu yenilikçi cihaz, kedi kumu ve köpek tuvaletlerinde meydana gelen hoş olmayan kokuları etkili bir şekilde ortadan kaldırarak evinizi ferahlatır.

Aura Evcil Hayvan Koku Giderici

Kötü Koku Kaynaklarına
Kökünden Çözüm

Aura Koku Giderici, ozon teknolojisi ile kedi kumu ve köpek tuvaletlerinde oluşan kötü kokuları engeller. Kötü koku kaynağının bulunduğu her alanda oluşan bakterileri %99,9 oranında yok eder.

Otomatik
Akıllı Sensör

Akıllı sensörler sayesinde her duruma karşı tedbirli olun. Hareket eden en küçük şeyi bile tespit edebilen bu sensörler, otomatik olarak çalışır, kötü kokuları ve bakterileri anında yok eder. Gelişmiş teknolojisi ile gece gündüz temiz bir havaya sahip olabilirsiniz.

Aura Evcil Hayvan Koku Giderici
Aura Evcil Hayvan Koku Giderici

Kör Nokta Bırakmayan
3 Yönlü Hava Çıkışı

Aura Koku Giderici, 120 derecelik açı ve 3 yollu hava salınımı ile hızlı bir difüzyon sağlayarak odanın her köşesine nüfuz etmektedir. Bu sayede etkin bir şekilde kötü kokuları hızlıca yok edip, ferah bir nefes alabilirsiniz.

Kompakt
Tasarım

Aura Koku Giderici, evinizin her ortamına uyum sağlayabilen yapısı sayesinde, farklı ortamlarda da kullanılabilir. Aura Akıllı Koku Giderici, evcil hayvanların tuvalet alanları başta olmak üzere koku merkezli tüm problemlerin giderilmesinde oldukça etkilidir.

aura koku giderici 2
Teknik Özellikler
Malzeme ABS
Boyut 99.6mm × 51.7mm × 41.5mm
Ağırlık 153gr
Güç Girişi DC 5V 1A
Pil 2200 mAh. Lithium
Çalışma Sıcaklığı 0 ℃ –40 ℃