Feed Me

Evcil Hayvan Besleyici

Minik Dostlarınız Buna Bayılacak!

Feed Me Akıllı Mama Kabı

Feed Me Akıllı Mama Kabı ile yenilikçi besleme çözümü, evcil dostlarınızın yaşam kalitesini artırmak ve onlara sağlıklı bir beslenme deneyimi sunmak için tasarlandı. Şimdi, onları sevgiyle beslemenin yanı sıra, düzenli ve sağlıklı yaşamasını sağlamanın mutluluğu paha biçilemez.

feedme akilli mama kabi 2 2

Onların mutluluğu ve sağlığı
her şeyden önemli

Artık evcil hayvanlarınızı nerede olursanız olun besleyebileceksiniz. Bilicra Smart uygulaması üzerinden uzaktan kontrol özelliği sayesinde hiçbir öğünü atlamak zorunda kalmayacaksınız. Sizler de Feed Me Akıllı Mama Kabı ile dostlarınızı yalnız bırakmayın!

Uygulama ile
Programlanabilir Öğünler

İş hayatınız veya beklenmedik durumlar yüzünden evcil hayvanınızın öğünlerini atlamayın. Öğün programlama özelliği sayesinde istediğiniz saatlerde saniyesi saniyesine evcil hayvanınızın kuru mamasını verebilirsiniz.

feedme akilli mama kabi 2 4
feedme akilli mama kabi 2 3

Mama hiç bitmeyecek;
Mama Seviyesi Uyarısı

Feed Me Akıllı Mama Kabı cihazında bulunan sensörler, mama seviyesinin az kaldığını sizlere bildiriyor ve uygulamanıza bildirim gönderiyor. Bu sayede sizler onların her zaman yeterli ve düzenli bir şekilde beslenebildiğinden emin olabilirsiniz.

Mama
Sıkışma Önleyici Çark

Geliştirdiğimiz tersine dönen çark teknolojisi ile hiçbir maddenin makinenize takılmasına izin vermeyin. İstenmedik hiçbir hata evcil hayvanınızın beslenme düzenini bozmayacak. Akıllı besleme sistemleri ile hem siz hem de evcil hayvanınızın keyfi yerine gelecek!

feedme akilli mama kabi
Feed Me Evcil Hayvan Besleyici

Güç Hiç Bitmeyecek;
Powerbank Yuvası

Ya siz evde yokken elektrik kesilirse? Bu durumu hiç düşündünüz mü? Merak etmeyin Feed Me’nin bunun için de bir çözümü var. Arkasında bulunan görünmez powerbank yuvasına yerleştirebileceğiniz powerbank sayesinde elektrikler kesilse bile minik dostunuz beslenmeye devam etsin.

Teknik Özellikler
Malzeme ABS
Boyut 230mm x 246mm x 352mm
Ağırlık 2.092gr
Güç Girişi DC 5V 1A
Depolama 3.7 L
Porsiyon Miktarı 10gr
Bağlantı Wi-Fi (2,4 GHz)
Nominal Güç ≤2W
Nominal Akım ≤300mA
Çalışma Sıcaklığı 0℃ –40℃
Depolama Nemi % 5 –% 75 yoğuşmasız
Depolama Sıcaklığı –10℃ –70℃