Untitled 1 01

Evinizi Akıllı ve Güvenli Hale Getirin

Sizden habersiz kapınızın ya da pencerenizin açıldığını Hodoor ile takip edebilirsiniz. Bilicra Smart uygulaması ile hareket anında sesli ve yazılı bildirim.
iris menu

Iris

Bilicra Iris ile sevdikleriniz her açıdan koruma altında! Sahip olduğu 360 derece hareketli kamerası ile evinizin her köşesini kontrol etmenize imkan tanır. Kör noktaları azami seviyede ortadan kaldırır. Geniş açılı çekim özelliği ve yatay ve dikey hareket eden kamerası ile artık hiçbir şey gözünüzden kaçmayacak.
iris mini

Iris Mini

Iris mini esnek gövde yapısı sayesinde istediğiniz yere sabtleyip istediğiniz alanı görüntüleyebilirsiniz.
hodoor menu

Hodoor

Sizden habersiz kapınızın ya da pencerenizin açıldığını Hodoor ile takip edebilirsiniz. Bilicra Smart uygulaması ile hareket anında sesli ve yazılı bildirim.
boss menu

Boss

Evinizdeki kumanda karışıklığına bir son verin. Tek bir cihaz üzerinden 10 metre alan içerisindeki tüm uzaktan kumandalı aletler ile bağlantı kurun. Mobil uygulama üzerinden, siz evde olmasanız bile yetkin bir kontrol sağlayın. Artık tek bir aletle evinizdeki uzaktan kumandalı tüm cihazlara kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabileceksiniz!
moby menu

Moby

Değerli vaktinizi temizlik ile harcamayın, bırakın Moby siz eve gelmeden evinizi sizin için hazırlasın. Size de temizliğin keyfini çıkarmak kalsın.
pure menu

Pure

Şık tasarımı ve hafifliği ile temiz havaya ihtiyaç duyduğunuz her yerde. Kompakt yapısı ile evinizin her köşesine uyum sağlayacak. Kolay bakım avantajı, havanızın her daim temiz olmasına olanak tanıyor. Bulunduğunuz her ortamda taze havanın keyfini çıkarabilecek ve ferah bir nefes alabileceksiniz.
mood 1 e1636101740244

Mood

Senin modun bugün ne? 16 milyon renk seçeneği arasından moduna uygun
olanı seç ve dünyanı sen yarat!
TV02

S-Warm

İhtiyaçlarınıza yönelik ister iş günü ister dinlenme modunu seçebilirsiniz. Bir ZigBee kablosuz ağ geçidi ile diğer birçok ZigBee destekli akıllı ürün ile bağlantısını kurar. Mutfak, yatak odası, misafir odası, çalışma alanı vb. ihtiyacınız olan her alanda kullanabilirsiniz.
Başliksiz 1 kopya

S-Tap

Esnek su hacmi ve zaman kontrolü
Locate Akıllı Dekoratif Lambader 1

Locate

Locate akıllı lamba, 16 milyon renk ambiyans seçeneği ve modern tasarımı ile her alanda fark yaratıyor.
join menu

Join

Evinizin her yerinde kullanabileceğiniz akıllı prizler sayesinde eşyalarınızın durumunu saniyeler içinde öğrenin! İşte, yemekte, alışverişte ya da dünyanın öbür ucunda olsanız bile eşyalarınız hâlâ sizin emrinizde. Dışardayken, ütüyü kapattım mı diye düşünmeyecek, lambalar yanıyor mu diye endişelenmeyeceksiniz. Join sayesinde saniyeler içinde evinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.