Bilicra Smart Uygulama

Evinizi Akıllı ve Güvenli Hale Getirin

Sizden habersiz kapınızın ya da pencerenizin açıldığını Hodoor ile takip edebilirsiniz. Bilicra Smart uygulaması ile hareket anında sesli ve yazılı bildirim.
Iris 360° Akıllı Kamera

Iris

Bilicra Iris ile sevdikleriniz her açıdan koruma altında! Sahip olduğu 360 derece hareketli kamerası ile evinizin her köşesini kontrol etmenize imkan tanır. Kör noktaları azami seviyede ortadan kaldırır. Geniş açılı çekim özelliği ve yatay ve dikey hareket eden kamerası ile artık hiçbir şey gözünüzden kaçmayacak.
Iris Mini Akıllı Kamera

Iris Mini

Iris mini esnek gövde yapısı sayesinde istediğiniz yere sabtleyip istediğiniz alanı görüntüleyebilirsiniz.
Hooder akıllı kapı pencere sensörü

Hodoor

Sizden habersiz kapınızın ya da pencerenizin açıldığını Hodoor ile takip edebilirsiniz. Bilicra Smart uygulaması ile hareket anında sesli ve yazılı bildirim.
boss akilli kumanda 1

Boss

Evinizdeki kumanda karışıklığına bir son verin. Tek bir cihaz üzerinden 10 metre alan içerisindeki tüm uzaktan kumandalı aletler ile bağlantı kurun. Mobil uygulama üzerinden, siz evde olmasanız bile yetkin bir kontrol sağlayın. Artık tek bir aletle evinizdeki uzaktan kumandalı tüm cihazlara kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabileceksiniz!
Moby Akıllı Robot Süpürge

Moby

Değerli vaktinizi temizlik ile harcamayın, bırakın Moby siz eve gelmeden evinizi sizin için hazırlasın. Size de temizliğin keyfini çıkarmak kalsın.
Pure Hava Temizleme Cihazı

Pure

Şık tasarımı ve hafifliği ile temiz havaya ihtiyaç duyduğunuz her yerde. Kompakt yapısı ile evinizin her köşesine uyum sağlayacak. Kolay bakım avantajı, havanızın her daim temiz olmasına olanak tanıyor. Bulunduğunuz her ortamda taze havanın keyfini çıkarabilecek ve ferah bir nefes alabileceksiniz.
Mood Akıllı Ampül

Mood

Senin modun bugün ne? 16 milyon renk seçeneği arasından moduna uygun
olanı seç ve dünyanı sen yarat!
S-Warm Akıllı Kalorifer Vanası

S-Warm

İhtiyaçlarınıza yönelik ister iş günü ister dinlenme modunu seçebilirsiniz. Bir ZigBee kablosuz ağ geçidi ile diğer birçok ZigBee destekli akıllı ürün ile bağlantısını kurar. Mutfak, yatak odası, misafir odası, çalışma alanı vb. ihtiyacınız olan her alanda kullanabilirsiniz.
S-Tap Akıllı Su Vanası

S-Tap

Esnek su hacmi ve zaman kontrolü
Locate Akıllı Dekoratif Lambader

Locate

Locate akıllı lamba, 16 milyon renk ambiyans seçeneği ve modern tasarımı ile her alanda fark yaratıyor.
Join Akıllı Priz

Join