S-WARM

Her odada İstediğiniz sıcaklık

S-Warm Akıllı Kalorifer Vanası

Hem İstediğiniz sıcaklık, hem tasarruf

S-Warm akıllı termostatik radyatör vana, uygulama üzerinden belirleyeceğiniz oda sıcaklığına göre radyatörünüzü kolayca ayarlar. Odaları belirlediğiniz sıcaklık derecesinde sabit tutarak odalar arası sıcaklık farkının oluşmasını engeller, ısı kaybını ortadan kaldırır.

 S-Warm akıllı termostatik radyatör vanasını ZigBee Kablosuz Ağ Geçidi ile Bilicra Smart uygulamasına bağladıktan sonra kolayca kurulumunu yapıp uzaktan yönetmeye başlayabilirsiniz.

S-Warm Akıllı Kalorifer Vanası
S-Warm Akıllı Kalorifer Vanası

İhtiyacınıza uygun hazır modlar

Bilicra Smart uygulamasında bulunan 4 farklı Hazır Mod seçeneği ile odalarınızı tek tuşla istediğiniz modda ısıtabilir enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Tatil modunda sıcaklığı kısabilir, Hızlı ısıtma ile evinize geldiğinizde sıcak yuvanıza kavuşabilirsiniz.
elle ayarlama

Elle ayarlama Modu

tatil modu

Tatil
Modu

hızlı ısıtma

Hızlı
Isıtma

KAPI PENCERE

Açık Pencere Algılama

S-Warm Akıllı termostatik vana İle evinizin sıcaklığını İhtiyacınıza göre yönetin.

S-Tap Akıllı Su Vanası

S-warm akıllı termostatik vana İle evinizin ısısı siz nerede olursanız olun Bilicra Smart uygulaması İle kontrolünüz altında.

ZAMANLAYICI
Zamanlayıcı

S-Warm akıllı termostatik radyatör vana Bilicra Smart uygulamasında bulunan “Zamanlayıcı” özelliği ile kişisel kullanım ihtiyaçlarınıza göre profiller oluşturabilir, gün ve saat aralıklarıyla 10 farklı programlama yapabilirsiniz.

KİLİT
Çocuk Kilidi

Çocuk Kilidi özelliği sayesinde S-Warm akıllı termostatik radyatör vanasının ayarları cihaz üzerinden değiştirilemez. Dilediğiniz zaman Bilicra Smart uygulaması üzerinden değişiklik yapabilir veya kilidi kaldırabilirsiniz.

KAPI PENCERE
Açık Pencere/Kapı algılama

S-Warm akıllı termostatik radyatör vanası, ani bir sıcaklık düşüşü algıladığında “Açık Pencere/Kapı Algılama” özelliği sayesinde ısıtmayı otomatik olarak durdurur ve gereksiz enerji kullanımını engeller.

SESLE KONTROL
Ses İle Kontrol

Bilicra Smart uygulamasını Google Home ile eşleştirip Sesli Kontrol özelliğini aktif ederek, hızlı bir şekilde S-Warm akıllı termostatik radyatör vanasına sesli komut verebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Pil AA pil X 2 adet
Pil Ömrü 1 Yıl
Bağlantı 2.4 GHz (Zigbee)
Wi-Fi 10dBm
Ayarlanabilir Sıcaklık 5° – 30°C
Çalışma Sıcaklığı -10° – +40°
Koruma Standardı IP 20
Uygulama Bilicra Smart
Cihaz Ölçüleri (WxLxH) 56,5,5x100x56,5mm
Cihaz Ağırlık 190 GR