Aura

Aura Evcil Hayvan Koku Giderici
Aura Evcil Hayvan Koku Giderici

Kötü koku kaynaklarına kökünden çözüm

Aura, ozon teknolojisi ile kedi kumu ve köpek tuvaletlerinde oluşan kötü kokuları engeller. Kötü koku kaynağının bulunduğu her alanda oluşan bakterileri %99,9 oranında yok eder. Evinizin her ortamına uyum sağlayabilen yapısı sayesinde, farklı ortamlarda da kullanabilirsiniz.

ZARAR VERİCİ MADDE İÇERMEZ

Otomatik akıllı sensör

Akıllı sensörler sayesinde her duruma karşı tedbirli olun. Hareket eden en küçük şeyi bile tespit edebilen bu sensörler, otomatik olarak çalışır, kötü kokuları ve bakterileri anında yok eder. Gelişmiş teknolojisi ile gece gündüz temiz bir havaya sahip olabilirsiniz.

HAREKET SENSÖRÜ

Aura Evcil Hayvan Koku Giderici
Aura Evcil Hayvan Koku Giderici

Kör nokta bırakmayan 3 yönlü hava çıkışı

120 derecelik açı ve 3 yollu hava salınımı ile hızlı bir difüzyon sağlayarak odanın her köşesine nüfuz etmektedir. Bu sayede etkin bir şekilde kötü kokuları hızlıca yok edip, ferah bir nefes alabilirsiniz.

Kompakt tasarım

Aura evinizin her ortamına uyum sağlayabilen yapısı sayesinde, farklı ortamlarda da kullanılabilir. Aura Akıllı Koku Giderici, evcil hayvanların tuvalet alanları başta olmak üzere koku merkezli tüm problemlerin giderilmesinde oldukça etkilidir. Kokunun merkezine yakınlığı 10 ila 15 cm olacak şekilde yerleştirildiğinde içerisinde yer alan ozon teknolojisi sayesinde çevreyi bakteri ve rahatsız edici kokulardan arındırır.

ZAMANLAYICI

UZUN PİL ÖMRÜ

Aura Evcil Hayvan Koku Giderici
Teknik Özellikler
Malzeme ABS
Boyut 99.6mm × 51.7mm × 41.5mm
Ağırlık 153gr
Güç Girişi DC 5V 1A
Pil 2200 mAh. Lithium
Çalışma Sıcaklığı 0 ℃ –40 ℃