Pure

Pure Hava Temizleme Cihazı
Pure Hava Temizleme Cihazı

5 Aşamalı Filtre Teknolojisi

Negatif iyon, Ozon, Fotokatalitik, Aktif Karbon ve HEPA filtre ile taze ve temiz havayı hissedin. Evinizin içindeki hava bütün zararlı maddelerden ve partiküllerden arınsın istemez misiniz? Bırakın Pure sizin için soluduğunuz havayı dezenfekte etsin. Sizler de içinize temiz ve ferah bir nefes çekmenin keyfini çıkarın!

PRATİK FİLTRE DEĞİŞİMİ

Modern Tasarım

Şık tasarımı ve hafifliği ile temiz havaya ihtiyaç duyduğunuz her yerde. Kompakt yapısı ile evinizin her köşesine uyum sağlayacak. Kolay bakım avantajı, havanızın her daim temiz olmasına olanak tanıyor. Bulunduğunuz her ortamda taze havanın keyfini çıkarabilecek ve ferah bir nefes alabileceksiniz.

DİĞER AKILLI CİHAZLAR İLE OTOMASYON

ÇOCUK KİLİDİ

Pure Hava Temizleme Cihazı
Pure Hava Temizleme Cihazı

Dokunmatik
Led Kontrol Paneli

Şık, parlak ekran her dokunuşunuza hızlı bir şekilde yanıt verir. Tek dokunuşla evinizdeki tüm havayı temizleyebilir ve gece moduyla temiz bir uyku çekebilirsiniz. Üstelik mobil uygulama ile uzaktan kontrol imkanı da mevcut. Sizlere sunulan bu kontrol kolaylığı ile temiz havaya en hızlı şekilde ulaşın!

GECE IŞIK ON/OFF SEÇENEĞİ

5 Seviyeli Fan Hızı

Farklı kullanım amaçlarına göre tasarlanmış 5 seviyeli fan ve 3 çalışma modu ile esnek bir kullanıcı deneyimi yaşayacaksınız. Evde olmadığınız zaman havayı tamamen filtreleyin veya gece modu ile uyurken bile temiz havadan vazgeçmeyin! Pure, 7/24 sağlıklı hava solumanızı sağlayacak!

SESSİZ GECE MODU – 30dB

Pure Hava Temizleme Cihazı

Uzakta Modu
( Ozon ile Temizlik )

Ozon ayrıştırma teknolojisi ile herhangi bir ölü açı olmaksızın odanızın her köşesine nüfuz eder, koku ve bakteri üremesini engeller. 1 saat boyunca çalışan bu mod, evinizdeki tüm kokuları yok ediyor. Soluduğunuz havayı tamamen temizlemek ve her türlü kokudan arındırmak artık çok kolay! Ozon teknolojisi ile taze havanın konforunu yaşayın.

HAREKET ALGILAMA

Kesintisiz Temizlik Deneyimi

Kolay değişen filtreleri sayesinde temiz havaya ihtiyaç duyduğunuz her an Pure yanınızda! Saniyeler içinde yeni filtre takıp ferah nefesler almaya devam edebilirsiniz. Kullanıcı deneyimini en üst kademede yaşayacak, taze havadan asla ödün vermeyeceksiniz!