Iris

Iris 360° Akıllı Kamera

360 Derece Görüş

Bilicra Iris ile sevdikleriniz her açıdan koruma altında! Sahip olduğu 360 derece hareketli kamerası ile evinizin her köşesini kontrol etmenize imkan tanır. Kör noktaları azami seviyede ortadan kaldırır. Geniş açılı çekim özelliği ve yatay ve dikey hareket eden kamerası ile artık hiçbir şey gözünüzden kaçmayacak.

DİKEY veya TERS MONTE EDİLEBİLİR

Hareket Takibi

İris ile hareket eden hiçbir şey gözünüzden kaçmasın! Gelişmiş hareket algılayıcısı sayesinde, oda içerisinde hareket eden her şeyi algılar ve size anında haber verir. Bu özelliği sayesinde endişelenmeden, çocuklarınızı, evcil hayvanlarınızı, tüm sevdiklerinizi kolayca kontrol edebilirsiniz. İstenmeyen ziyaretçiler ve durumları detayları kaçırmadan kayıt altına alabilirsiniz.

HAREKET ALGILAMA

Iris 360° Akıllı Kamera

1080P Çözünürlük

Önemli olaylarda detaylar büyük önem taşır! İris 1080P HD yüksek çözünürlüklü kamerası sayesinde en küçük detayları bile net olarak görebilir, kayıt altına alabilirsiniz. Odanızı sanki oradaymış gibi net bir şekilde görüntülemeye hazır mısınız?

MİKRO SD HAFIZA ( Maks. 128GB )

Kızılötesi / Gece Görüşü

Karanlıkta artık hiçbir şey kalmasın! Iris’in kızılötesi kamera teknolojisi ile geceleri siz uyusanız bile kameranız uyumayacak. Işıklar sönse dahi yüksek çözünürlükte en net görüntüleri elde ederek sevdiklerinizin güvenliğini sağlamaya devam edin.
Iris 360° Akıllı Kamera
Iris 360° Akıllı Kamera

Çift Yönlü Konuşma

Sadece görmek yetmez İris kameranızın üzerindeki hoparlör ve mikrofon, kamerada gördüğünüz kişiler ile çift yönlü konuşma yapabilmenizi sağlar. Bu özellik ister evde sevdikleriniz ile isterseniz iş yerinde uzaktan çalıştığınız arkadaşlarınızla iletişiminizde size yardımcı olur. Üstelik dünyanın neresinde olursanız olun!

SES ALGILAMA

Teknik Özellikler
Giriş Gerilimi DC 5V/1A
SD Kart Kapasitesi Maks. 128GB
WiFi Frekansı 2.4GHz
IR Kapsama Alanı 10 Metre
Çalışma Sıcaklığı – 20°C – 50°C
Ağırlık 155 gr
Boyut 63mm x 58mm x 96mm
Malzeme ABS
Kamera Sensör 1/2.9 inch MP Cmos
Çözünürlük 1920(Y) * 1080(G)
Lens 3.6mm @F2.0
Kamera Açısı 105°
Ses Giriş – Çıkış Dahili mikrofon ve hoparlör