Ce Belgelendirmesi

CE İşareti üzerine iliştirildiği ürünün insan, hayvan ve çevre açısından sağlıklı ve güvenli olduğunu gösteren Avrupa Birliği’nin Yeni Yaklaşım Direktiflerine uygunluk işaretidir.
bilicra Markası altında yer alan tüm donanımlarımızı  Avrupa Birliği Standartlarında üretiyoruz.

The GSM Association (GSMA);

The GSM Association (GSMA), mobil oparatörlerden ve telekomünikasyon ile ilgili firmalardan oluşan bir topluluktur. Asıl amaçları GSM mobil sektörünün standardize edilmesi ve geliştirilmesidir. Firmamız 05.01.2017 Tarihinden itibaren MOBİL CİHAZ ÜRETİCİSİ Kategorisinde GSMA üyesidir.

TSE HYB (Hizmet Yeterlilik Belgesi);

TSE HYB (Hizmet Yeterlilik Belgesi)  Hizmet Yeterlilik Belgesi, hizmet üreten sektörlerde işyerleri kurum veya kuruluşların verdigi hizmetlerin yeterliliginin ilgili Türk Standartına veya belirlenen kriterlere uygunlugunu onaylayan belgedir.

Satış Sonrası Hizmetleri Yeterlilik Belgesi;

Satış Sonrası Hizmetleri Yeterlilik Belgesi ve Garanti belgesi yurt içinde üretilen veya ithal edilen sanayi malları ile ilgili olarak;
Gümrük ve Ticaret Bakanlığınca tespit ve ilan edilen kullanım ömrü süresince imalatçı ve/veya ithalatçılar tarafından verilmesi zorunlu montaj, bakım, onarım hizmetleri için, yeterli teknik, kadro, takım, teçhizat, yedek parça ve bunun gibi ölçütler ile firmanın unvan ve merkez adresine göre düzenlenen ve geçerlilik süresi onay tarihinden itibaren en az 2 yıl resmi belgedir.

Marka Tescil

 

Kurulum Videosu için  Tıklayın 

Kolay Kurulum   Tıklayın