Connect

İletişim sınırlarını genişletiyoruz

Çocuklarınızın güvenliği için ihtiyacınız olan teknolojik desteği Bilicra Connect ile tamamlayabilirsiniz. Bilicra tarafından geliştirilmiş BilicraCare Uygulaması ile kullanacağınız Connect, sesli ve görüntülü konuşma özelliğinin yanı sıra birçok özelliği sizlere bir arada sunuyor.

Vision

Yeni nesil akıllı çocuk saati

Bir çocuğun güvenliği önce ebeveynleri, sonra hepimizin için önemlidir.
Biz de teknolojilerimizi işte bu bilinçle geliştiriyor ve sizlere sunuyoruz.
Vision ile çocuğunuz güvende, içiniz rahat. Üstelik selfie fotoğraflarla daha da eğlenceli.
Locate Akıllı Dekoratif Lambader 1

Locate

Ortamın havasını değiştir

Locate akıllı lambader, 16 milyon renk ambiyans seçeneği ve modern tasarımı ile her alanda fark yaratıyor.
Kullanım kolaylığı sağlamak için Masaüstü ve Zemin tipi olarak iki boyutta tasarlanmıştır. İnce dekoratif tasarımı ile ortamın havasını değiştirin.

S-Warm

Isıtma sisteminizi akıllı telefonunuzdan, odadan odaya yönetin

İhtiyaçlarınıza yönelik tüm hafta programını 5 periyot seçeneğiyle manuel olarak ayarlamayı destekler, size farklı durumlar için maksimum kolaylık sağlar ve istediğiniz ev sıcaklığına özel programlama yapabilirsiniz.

S-Tap

Esnek su hacmi ve zaman kontrolü

💧Bitkilerinizi ihtiyaç duydukları an herhangi bir yerden sulamaya devam edin. S-Tap Akıllı Su Vanası otomatik su zamanlayıcısı, hava koşullarını dikkate alarak sulama sürelerini planlamanıza olanak tanır. Bilicra Smart uygulamasını indirin, ardından musluğunuza takın ve S-Tap Akıllı Su Vananızı dakikalar içinde programlayın.

Mood

Modunu kendin belirle

Uzaktan mobil kontrol ile 16 milyon renk seçeneği arasından moduna uygun
olanı seç ve dünyanı sen yarat. Nerede olursan ol hissettiklerini dışa vur, istediğin ortamda istediğin renk ile enerjini yakala.

Moby

İyi aile robotu

Değerli vaktinizi temizlik ile harcamayın, bırakın Moby siz eve gelmeden evinizi sizin için hazırlasın. Lazer sensörlü haritalama ile derinlemesine temizlesin, size de kahvenizi içerken temizliğin keyfini çıkarmak kalsın.

Boss Akıllı Kumanda

Evinizin yeni patronu

Evinizdeki kumanda karışıklığına bir son verin. Tek bir cihaz üzerinden 10 metre alan içerisindeki tüm uzaktan kumandalı aletler ile bağlantı kurun. Mobil uygulama üzerinden, siz evde olmasanız bile etkin bir kontrol sağlayın. Artık tek bir aletle evinizdeki uzaktan kumandalı tüm cihazlara kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabileceksiniz.

Iris 360

Gözünüz arkada kalmasın

Bilicra Iris ile sevdikleriniz her açıdan koruma altında. Sahip olduğu 360 derece hareketli kamerası ile evinizin her köşesini kontrol etmenize imkan tanır. Kör noktaları azami seviyede ortadan kaldırır. Geniş açılı çekim özelliği ve hem yatay hem de dikey hareket eden kamerası ile artık hiçbir şey gözünüzden kaçmayacak.

Iris Mini

Evdeki gözünüz

Iris Mini esnek gövde yapısı sayesinde istediğiniz yere sabitleyip, istediğiniz alanı görüntüleyebilirsiniz. Gece görüşü özelliği ile ışıklar sönse dahi yüksek çözünürlükte en net görüntüleri elde ederek sevdiklerinizin güvenliğini sağlamaya devam edin.

Hodoor

Bırakın kapı ve pencerenizi Hodoor tutsun

Sizden habersiz kapınızın ya da pencerenizin açıldığını Hodoor ile takip edebilirsiniz. Bilicra Smart uygulaması ile hareket anında sesli ve yazılı bildirim alabilirsiniz.

Pure

Taptaze bir nefes

Şık tasarımı ve hafifliği ile temiz havaya ihtiyaç duyduğunuz her yerde. Kompakt yapısı ile evinizin her köşesine uyum sağlayacak. Kolay bakımı ile havanızın temiz olmasına yardımcı oluyor. Bulunduğunuz her ortamda taze havanın keyfini çıkarabilecek ve ferah bir nefes alabileceksiniz.

Join

Evinizi istediğiniz yerden yönetin

Akıllı priz Join ile evinizde yada işyerinizde kullaılmayan cihazların enerjisini oturduğunuz yerden kesebilir, gereksiz yere enerji tüketimini ortadan kaldırabilirsiniz. Hem doğaya hem cebinize dost Join, kullandığınız cihazların ne kadar enerji tükettiğini size gösterecektir.

Feed Me

Akıllı Mama Kabı

Artık evcil hayvanlarınızı nerede olursanız olun besleyebileceksiniz. İşte yada tatilde, can dostunuzun yanında olamadığınız zamanlarda Feed Me akıllı mama kabı ile her şey kontrol altında olacak. Öğün programlama ve uzaktan kontrol özellikleri ile istediğiniz saatlerde minik dostunuzun kuru mamasını verebilirsiniz.

Hydra

Can dostunuzun içtiği su artık daha kaliteli

Son teknoloji ultraviyole (UVC) floresan lambalar ile minik dostlarınızın içtikleri suyun %99.7'sini yok eder. Onların sağlığı bizim için her şeyden önemli. Sizler de Hydra’yı seçin ve onlara hak ettiği değeri gösterin.

Aura

Kötü kokulara son

Aura, ozon teknolojisi ile kedi kumu ve köpek tuvaletlerinde oluşan kötü kokuları engeller. Kötü koku kaynağının bulunduğu her alanda oluşan bakterileri %99,9 oranında yok eder. Evinizin her ortamına uyum sağlayabilen yapısı sayesinde, farklı ortamlarda da kullanabilirsiniz.
Kötü koku kaynaklarına kökünden çözüm.