Feed Me

Feed Me Evcil Hayvan Besleyici
Feed Me Akıllı Hayvan Besleyici

Akıllı Besleme

Evden ayrılırken, tatile giderken veya dışarı çıkarken dostlarınızın aç kalacağından mı korkuyorsunuz! Artık evcil hayvanlarınızı nerede olursanız olun besleyebileceksiniz. Uzaktan kontrol özelliği sayesinde hiçbir öğünü atlamak zorunda kalmayacaksınız. Sizler de Feed Me ile dostlarınızı yalnız bırakmayın!

TEK TUŞLA MANUEL BESLEME

Programlanabilir Öğünler

İş hayatınız veya beklenmedik durumlar yüzünden evcil hayvanınızın öğünlerini atlamayın. Öğün programlama özelliği sayesinde istediğiniz saatlerde saniyesi saniyesine evcil hayvanınızın kuru mamasını verebilirsiniz. Artık hem kendinizin hem de dostunuzun yaşamını düzene sokabileceksiniz!

3.7 LİTRE KAPASİTELİ MAMA HAZNESİ

SES İLE KONTROL

Feed Me Akıllı Hayvan Besleyici
Feed Me Akıllı Hayvan Besleyici

Mama Seviyesi Uyarısı

Küçük yoldaşınız artık hiçbir zaman aç kalmayacak. Feed Me cihazında bulunan sensörler, mama seviyesinin az kaldığını sizlere bildiriyor ve uygulamanıza bildirim gönderiyor. Bu sayede sizler onların her zaman yeterli ve düzenli bir şekilde beslenebildiğinden emin olabilirsiniz.

1 PORSİYON = 10gr

Mama Sıkışma Önleyici Çark

Geliştirdiğimiz tersine dönen çark teknolojisi ile hiçbir maddenin makinenize takılmasına izin vermeyin. İstenmedik hiçbir hata evcil hayvanınızın beslenme düzenini bozmayacak. Akıllı besleme sistemleri ile hem siz hem de evcil hayvanınızın keyfi yerine gelecek!

Feed Me Akıllı Hayvan Besleyici
Feed Me Akıllı Hayvan Besleyici

Görünmez Powerbank Yuvası

Ya siz evde yokken elektrik kesilirse? Bu durumu hiç düşündünüz mü? Merak etmeyin Feed Me’nin bunun için de bir çözümü var. Arkasında bulunan görünmez powerbank yuvasına yerleştirebileceğiniz powerbank sayesinde elektrikler kesilse bile minik dostunuz beslenmeye devam etsin.

KOLAY TEMİZLİK

Teknik Özellikler
Malzeme ABS
Boyut 230mm x 246mm x 352mm
Ağırlık 2.092gr
Güç Girişi DC 5V 1A
Depolama 3.7 L
Porsiyon Miktarı 10gr
Bağlantı Wi-Fi (2,4 GHz)
Nominal Güç ≤2W
Nominal Akım ≤300mA
Çalışma Sıcaklığı 0 ℃ –40 ℃
Depolama Nemi % 5 –% 75 yoğuşmasız
Depolama Sıcaklığı –10 ℃ –70 ℃